Achievements


Highmaul & Foundry (6.0)

Blackrock Foundry
Blackrock Foundry HC

Highmaul HC
Highmaul M


Siege of Orgrimmar (5.4)

Siege of Orgrimmar HC


Throne of Thunder (5.2)

Throne of Thunder HC


Mists of Pandaria (5.0)

Mogu\'shan Vaults HC
Heart of Fear HC
Terrace of the Endless Spring HC


Novinky a aktuality

Ikona

DS konečně celé dole na HC!! (23.7.2012)

Tak máme dole konečně celé DS. Sice to trvalo, ale je to vše jen tím, že spousta lidí přestalo hrát a pořád někdo chyběl. Byla to fuška, ale dali jsme to.Teď už nás čeká jen farma :)
Ikona

Warmaster Blackhorn - HC first (22.4.2012)

Máme dole poprvé Warmastera a těšíme se na další ;))
Ikona

Warlord Zon'ozz - HC first (12.4.2012)

S pomocí mimoguildovního kamaráda a po několika respecech jsem dali i tohoto bosse. Teď už jsou před námi hlavně ti těžší. Tak uvídíme....
Ikona

Hagara - HC first (1.4.2012)

Po dnesnim 2 pullu (celkem 35) se nam konecne povedlo zabit Haggaru HC. Meli jsme nekolik ohromnych sanci uz driv ale ted se to konecne povedlo. Tak si prejeme dalsi progress a at Warlord padne co nejdriv.
Ikona

Yor'sahj the Unsleeping - HC first (8.3.2012)

Dnes se nám po celkem nečekaných šesti pullech povedlo sundat dalšího bosse - Yor'sahje. Při prvních pullech to vypadalo na nemožné, nakonec to padlo rychle. Hagaru už necháme na příště.

Video dodám až po druhém killu (first killy nenatáčim).
Ikona

Sraz The Death Itself (5.3.2012)

Ve dnech 22. - 24. Června/Juna 2012 , se uskuteční guild sraz TDI. Zváni jsou všichni kteří jsou nyní v TDI a samozřejmě i ti, kteří v TDI byli. Guild sraz se uskuteční v okolí města Brna, aby to měli blízko jak Češi, tak i Slováci. Podrobné info brzy upřesním, nejdříve je důležité vědět, kolik lidí přijede - poté můžu zařídit chatku. Kdyby jste měli nějaké informace o dobrém a levném ubytování v okolí Brna ( chatka nebo chata ), tak dejte vědět na forku v příslušném topicu nebo ingame.

Díky a nebojte se projevit, Rezén
Ikona

Ultraxion - First HC (27.2.2012)

Morchok HC už padá sám (dokonce i na tři healy) a tak jsme se museli posunout na další bosse. Po celkem dlouhém a napínavém progressu (Wipe na 500k byly naprosto normální) se nám ho konečně povedlo sundat. Stihli jsme to ještě s +5% buffem - od příštího týdne jedeme na +10 a bossové budou padat. Doufáme, že další kill na sebe nenechá dlouho čekat.

UPDATE: video z HC Ultraxiona (už v lepší kvalitě):
Ikona

Další video (24.2.2012)

Tak po delší době přikládám další video. Sice jsem neměl vypnutý kurzor a nenahrávali se zvuky, ale to nevadí. Doufejme, že časem přibudou další videa z HC killů (nejlépe v neděli).Další videa najdete zde
Ikona

Morchok - First HC (26.1.2012)

Kvůli nedostatku sil jsme první progress Morchoka odložili až na dnešek. První boss HC není nic těžkého a po několika pullech šel dolů. Dragon Soul ale už další lehké HC bosse nemá a proto se máme na co těšit. Doufáme, že další kill na sebe nenechá dlouho čekat.
Ikona

Reborn in flames

Už je to hodně dlouho, co sem byl napsaný poslední příspěvek. Nyní se to ve shrnutí pokusím napravit.

Firelands (Patch 4.2)

Vstup do nového patche se nám povedl celkem dobře. Ještě před koncem dvouměsíčních prázdnin (poslední den) se nám povedlo skolit Ragnarose a začít s progressem HC. Ještě před nerfem jsme dali 4/7 - po nerfu dojeli všechno. Ke konci patche jsme si udělali taky Glory of the Firelands Rider a těšili se na další patch.


Rozpad

Ještě před začátkem 4.3 nás však zastihl Star Wars a bohužel přestali hrát téměř všichni členi naší guildy. Zbyli jsme jenom 4. Patch vyšel a ani jeden jsme neměli guildu na Raidování. Po neúspěšném pokusu nechat TDI hibernovat a jít do jiné guildy (byli progressem trochu jinde, než jsme byli zvyklí) jsme se vrátili zpět s tím, že TDI bude zachráněna. A to se nám taky nakonec povedlo. Sice náš progress není nijak ohromující a stále se ještě sehráváme s novými přáteli, jsme tady spokojení.

Také přejem všem starým spoluhráčům hodně štěstí ve Starwars a ať se k nám jednou vrátí ;-).


TDI stále žije (Dragon Soul)

Nyní se snažíme progressovat a získat nazpět místo, na kterém TDI vždy byla. Věříme, že se nám to povede. Mamé před sebou hodně práce....
Ikona

Nový rok

Další rok je zase pryč, teď nás čeká ten poslední....
Krásné prožití svátku, hodně dárků a úspěchů jak ve Warcraftu, tak v RLStarší novinky

Ikona

Heroic progress

Po delší době vám přinášíme zprávy o progressu naší guildy. Momentální stav je 4/13 HC. Mezi pokořenými bossy jsou Maloriak , Atramedes a Chimaeron z Blackwing Descentu a Halfus Wyrmbreaker z Bastion of Twilight. Těšte se na další novinky a zprávy, které snad přijdou velmi brzo.
Ikona

Nefarian First Kill

Tak a je to za námi... Nefarian padl! A to pro nás znamená jediné, TDI tím pádem pokořila všechny bossy , které nám prozatím Blizzard připravil. Ale abyste se nebáli...Tohle není konec naší pouťě. Ješťě nás přece čekají hardmody. Takže se opět můžete těšit...

Ikona

Al´Akir First Kill

Tak a je to tady. Al´Akir je poražen my si můžeme odškrtnou Throne of Four Winds z našeho progress listu. Těšte se na screen a hlavně na video od Sovátora. Video naleznete zde: Al´Akir vs. TDI

Ikona

The Bastion of Twilight - Cleared

Nás progress opět pokročil a proto vás můžu potěšit zprávou, že TDI již skolila 10/12 bosů. Posledními úspěchy jsou killy Ascendant Councilu a konečně i Cho'galla, kterým sme dokončili čistku The Bastion of Twilight. Teď nás již čeká pouze Al´Akir a Nefarian. Držte nám palce a my určitě nezklameme.
Ikona

Blackwing Descent and Bastion of Twilight Progress

Další raid je za námi a opět jsou výsledkem dva úspěchy. První je kill Omnotron Defense System v BWD. Druhý je Halfus Wyrmbreaker , který je naším prvním killem v Bastion of Twilight. Zatím jsou k dispozici pouze videa. Screeny budou doplněny později...
Omnotron Defense System vs. TDI
Halfus Wyrmbreaker vs. TDI

Ikona

Blackwing Descent and Throne of the Four Winds Progress

Tak a máme tu první desítkový raid a hned dva úspěchy. První je kill Conclave of Wind v Throne of the Four Wind. Fight klasického counsil typu.Po tomto úpěchu se nám zachtělo dalšího killu a tak to odnesl druhý boss, který je také velmi jednoduchý. Je to Magmaw , první boss Blackwing Descentu. K dispozici jsou i videa z killů. Conclave vs. TDI Magmaw vs. TDI

Magmaw a Conclave of Wind
Ikona

Veselé Vánoce a štastný nový rok

Krásné prožití svátku, hodně dárků a úspěchů jak ve světě WoW , tak i v RL.
Ikona

Baradin Hold: Argaloth First Kill

V guildě už byl dostatečný počet doexpených hráčů na 10man a tak sme se rozhodli zajít prvního bosse v Cataclysmu. Vybrali jsme si PvP bosse v Tol Baradu a s trochou štěstí sme ho ještě před resetem porazili. Druhý kill v tomto týdnu už jen potvrdil jednoduchost tohoto fightu. Už se těšíme na další náročnější překážky, které pro nás Blizzard připravil.


Ikona

TDI opět v akci

Po delším období hybernace se guilda opět dává dohromady s odhodláním znovu dosáhnout slávy a uspěchu jako za dob TBC. Chystáme se pokořit nové raidy v Catyclysmu, vyzkoušet ratedbg a dosáhnout maximálního levelu guildy. Neváhejte a pomožtě nám opět vrátit tuto guildu mezi ty nejlepší na DT :).


Starší "novinky" (Pre Cata) Posledná zmena: August 02 2021 20:24:26.
Last topics

.: Raid performance
[Ankor, 11/03/2015 23:00:30]

Last posts

.: Raid performance
[Ankor, 11/03/2015 23:00:30]

Ranking

Realm Rank:
EU Rank:
World Rank:

This site is created for The Death Itself by Altar and ßluray.
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S.
and/or other countries.