Achievements


Highmaul & Foundry (6.0)

Blackrock Foundry
Blackrock Foundry HC

Highmaul HC
Highmaul M


Siege of Orgrimmar (5.4)

Siege of Orgrimmar HC


Throne of Thunder (5.2)

Throne of Thunder HC


Mists of Pandaria (5.0)

Mogu\'shan Vaults HC
Heart of Fear HC
Terrace of the Endless Spring HC

Novinky a aktuality (Hodně staré)

Ikona

Icecrown Citadel 10 HC: 8/12

První ICC10 HC run se vydařil nad očekávání.Hned první den jsme dali 7 bossu. Průměrný počet pullů na bosse byl 3, což je celkem velký úspěch. Další den jsme se vrátili s úmyslem dát co nejvíc dalších bossů. Bohužel jsme dali pouze Festerguta a vyzkoušeli si Valithrii na HC.

Ikona

Icecrown Citadel 10: Lich King down !

Konečně je to tu ! Dne 22.3. přesně v 21:58 sme konečně pokořili hlavního bosse tohoto datadisku, i když zatím pouze na 10man raidu. Lich King padl a my už si brousíme zuby na hardmody. Chtěl bych tímto poděkovat všem Kingslayerům, kteří se o tento úspěch zasloužili.

Další screenshot...
Ikona

Icecrown Citadel 25: Progress 9/12

Dnes 10.3. jsme bez větších potíží provedli záchrannou misi v samém nitru Icecrown Citadely. Nekonečné vlty nepřátel byly poraženy a Valithria the Dreamwalker byla zachráněna a vyléčena. Nyní nás čeká audience u Blood-Queen Lana'thel.


Ikona

Icecrown Citadel 25: Progress 8/12

Opět přinášíme krátkou potěšující zprávu z ICC 25 progress raidu. Konečně se nám podařilo porazit Profesora Putricida , pána všech zelených a oranžových slizů. Nyní budeme soustředit všechny naše snahy na zdolání Blood-Queen Lana'thel a záchranu Valithrie Dreamwalker.


Ikona

Ruby Sanctum

Novým a pravděpodobně i posledním dungeonem tohoto datadisku se stane nově oznámené Ruby Sanctum. Mělo by se objevit s příchodem patche 3.3.5 a pravděpodobně se zde utkáme se 4 bossy.Baltharus the Warborn, Saviana Ragefire , General Zarithrian a hlavně drak Halion the Twilight Destroyer.

Více informací na www.mmo-champion.com
Ikona

Icecrown Citadel 25: Progress 7/12

Po středečním progressu Profesora Putricida jsme se rozhodli dnes zkusit progress Blood Prince Council. Stěstí se na nás usmálo a po pár pullech jsme měli další first kill. Pak jsme si ještě mohli vyzkoušet Valithria Dreamwalker event a spokojeni jsme ukončili raid.

Screenshot...
Ikona

Icecrown Citadel 25: Progress 6/12

Opět máme za sebou daší first killy. Rotface a Festergut podlehli a my se už připravujeme na Professora Putricida. A už tu máme i slibované screenshoty.

Rotface a Festergut
Ikona

Guild Roster

Tak do nového roku tu máme první menší novinku. Na webu rozjíždím nový systém Guild Roster. Zatím je vše v testovací fázi, ale snad by mělo vše fungovat tak jak má. Enjoy ! >> GUILD ROSTER <<

Ikona

Icecrown Citadel 25: Storming the Citadel 4/12

Zpátky na vrcholy věží Icecrown Citadel. Právě odtamtud vám přinášíme ještě žhavou novinku. TDI v předvánočním shonu stihla rozdat svým členům epic dárky, které po chvilce přemlouvání daroval Deathbringer Saurfang. Už se můžete všichni těšit na Leden, kdy se nám otevřou další zákoutí Icecrownu.

Screenshot...
Ikona

Veselé Vánoce a štastný nový rok


Ikona

Icecrown Citadel 25: Progress 3/12

The Death Itself opět pokročila v progressu ICC a pokořila další dva encountery. Lady Deathwhisper a event Icecrown Gunship Battle nám nebyly velkou překážkou :).

Screeny v plném rozlišení :Lady Deathwhisper a Gunship Battle
Ikona

Icecrown Citadel 25: Marrowgar first kill

Od středy tu máme nový kontent patch 3.3 a sním i nové HC a Raid dungeony.The Death Itself samozřejmě hned sebrala své nejlepší členy a vyrazila se pokořit tuto novou výzvu. Zde můžete vidět screen z first killu prvního bosse. Gratuluji všem zůčastněným a držte nám palce v dalším progressu.Screenshot...
Ikona

World of Warcraft: Cataclysm

Na mmo-champion.com sa objavili nejaké nové informácie o možnom, chystanom datadisku z dielne Blizzardu pre WoW. Nový expansion by mal niesť meno "Cataclysm" a od predchádzajúcich datadiskov bude značne odlišný.
Informácie stále nie su potvrdené ale hovorí sa o tom, že level sa zvýši len o 5 lvl (čiže 85 max.), miesto nových zón budu "prekopané" tie staré Azerotské, s nimi budu prekopané niektoré zo starých dungeonov (Wailign Caverns, Blackrock Spire ci Gnomeregan). Náš obľúbený The Barrens bude spojený do dvoch zón s rôznymi urovňami levelov. Pribudnú nové kombinácie class u ras (Tauren Paladin, Tauren Priest, Undead Hunter, Orc Mage a ďalšie...) a pribudnú aj dve nové rasy Goblini a Worgeni.
Nuž, necháme sa prekvapiť. Bližšie informácie nájdete na tejto linke.
Ikona

TDI opäť spúšta hromadný nábor

Guilda The Death Itself po menšom jarnom upratovaní spúšta hromadnejší nábor rôznych DPS classov a taktiež TANK classy ako DK a Paladin. Progress guildy sa momentálne zastavil z dôvodu nedostatku konkretných "povolaní" v guilde. V súčastnosti je náš stav Ulduar (10) - 11/14 a Ulduar(25) - 9/14. Ak sa máte záujem podielať na progresse v jednej z najstarších guild na reálme - neváhajte si k nám podať prihlášku. Nasledujte túto linku.
Ikona

Sartharion+3D down by TDI

Dne 1.4.2008 jsme se vydali opět na Sarthariona se 3Draky. Ten den vládlo nadšení a všichni chtěli vidět toho ubožáka už ležet na zemi. Ale stále se něco kazilo. Sartharion chtěl, aby jsme si všichni šli po krku a byli na nože...

Čítajte viac...
Ikona

Features v patchi 3.1

Už dlhšie nepribudla žiadna novinka (nikomu sa do nej nechce), takže som sa aspoň v rámci svojho nudenia sa v práci rozhodol preložiť ake featury nás čakaju a neminu v nadchádzajúcom patchi.
Ospravedlňujem sa za prípadne "ťažko" čitateľné "vety". Celý text aj s formátovaním som kopíroval zo stránok wow-europe.com.

Čítajte viac...
Ikona

Patch notes 3.0.8 PTR

Už nejakú dobu koluje po internete náčrt možných zmien v nasledujúcom patchi. Ak sa vám nechce hladať - ponúkame vám ho aj tu.

Čítajte viac...
Ikona

Naxxramas Insider III - Cleared

Naxxramas už nikdy nebude to čo býval... . :-)
TDI má jeho 10 člennú verziu za sebou a progress v 25tke nasleduje taktiež veľmi dobre. Už čoskoro vás budeme informovať o naších úspechoch.

Čítajte viac...
Ikona

Naxxramas Insider II

Takže máme tu velmi rychlé pokračování a to váš oblíbený Naxxramas Insider. Dokázali jsme celkem rychle složit všechny quartery a teď na nás čekají pouze dvě v elké hrozby Sapphiron a Kel´thuzad. přejte nám hodně štěstí :) ....Riki

Čítajte viac...
Ikona

Naxxramas Insider

Tak máme tu plno nových killů a jelikož jsme neměl moc času na napsání novinky, tak tady je....Riki

Čítajte viac...
Ikona

První 80ky v guildě

Ano je to tu. A máme na světě první dvě 80ky. Jsou to 2 loci Brassil a Visegoth. Gratulujeme k úspěchu, který zvládli velmi rychle. Zanedlouho budou přibývat další členové. Už se pomalu těším na první raid :) .... Riki

Čítajte viac...
Ikona

Po delší době raid

Po delší době jsme složili raid, aby jsme se podívali, jak to vypadá v zapomenutéém Black Templu. Pro více info čtěte dále. Riki

Čítajte viac...
Ikona

Čistenie fóra a stanovy guildy

Dňa 27.10.2008 boli všetky používateľské skupiny na fóre zresetované v dôsledku väčších poriadkov na fóre. Nebolo možné poriadne určiť kto už členom je, nie je, kto je priateľom a nepriateľom. V dôsledku tejto skutočnosti sa môže stať, že do teraz do guilde sekcie prístup nebudete mať teda prosím všetkých ktorí potrebujú prístup na fórum, aby oň požiadali cez vstup do skupiny. Zároveň svetlo sveta uzrelá nová verzia stanov guildy, ktorú týmto pastujem na pripomienkovanie do konca týždňa.

Bližšie informácie ako nato nájdete tu:
http://www.wow-tdi.com/tdi/forum/viewtopic.php?f=9&t=1405

Stanovy guildy (dostanete sa k nej len ak ste členom guildy a máte prístup na fórum podľa linky vyššie):
http://www.wow-tdi.com/tdi/forum/viewtopic.php?f=46&t=1406&p=10688#p10688
Ikona

Patch notes 3.0.3

Informácie o novom patchi bežiacom na PTR serveroch sme vás už informovali skôr. Avšak teraz prinášame komplexnejší zoznam zmien + doplnenie niektorých ďalších.

Čítajte viac...
Posledná zmena: August 02 2021 20:24:26.
Last topics

.: Raid performance
[Ankor, 11/03/2015 23:00:30]

Last posts

.: Raid performance
[Ankor, 11/03/2015 23:00:30]

Ranking

Realm Rank:
EU Rank:
World Rank:

This site is created for The Death Itself by Altar and ßluray.
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S.
and/or other countries.