Achievements


Highmaul & Foundry (6.0)

Blackrock Foundry
Blackrock Foundry HC

Highmaul HC
Highmaul M


Siege of Orgrimmar (5.4)

Siege of Orgrimmar HC


Throne of Thunder (5.2)

Throne of Thunder HC


Mists of Pandaria (5.0)

Mogu\'shan Vaults HC
Heart of Fear HC
Terrace of the Endless Spring HC

News
Ikona

Blackrock Foundry

Tak jsme se pustili do nového raidu a sice jsme ještě neviděli Blackhanda, ale po dvou dnech už jsme mu vyvraždili skoro všechny kamarády, např. retardovaného Grulla, přerostlý šutr, teplé bratry na jezdícím pásu (Coldreaverův oblíbený encounter) a i výhybkáře na hlavním nádraží. Pokusili jsme se sundat i Grulla na HC, nicméně nám Blizz moc nepřál a půlka lidí se nelogla do hry....
Co jsme nedali doteď, to padne za pár dní (a nebo možná měsíců, ale co už)....

Ikona

TDI rollin' again

Je již tradicí, že se nám TDI na konci každého datadisku rozpadne a nikdo neví, co bude dál. A stejně jako vždy se nám na začátku datadisku opět složila. Nabrali jsme spoustu nových lidí a začali běhat nejprve challenge, poté normal raid a dokonce se nám povedlo zabít i jednoho velmi těžkého bosse na HC - Kargatha Bladefista (Sarcasm warning).
UPDATE: Tak už jsme se i my posunuli a dneska ve večerních hodinách padnul leader celého Highmaulu - veliký ogří mage, který samotného velkého Khadgara překvapil svými schopnostmi, Imperator Mar'gok. For the Horde - už i samotný Grom Hellscream se třese ve své pevnosti v Tanaan Jungle (No možńa ani ne...).


Ikona

First HC Down

Netrvalo to dlouho - normal progress padl opravdu rychle a první HC bossové už jsou dole. Zatím se nám povedlo pouze vyčistit posvátnou studánku, nakopat zadky namyšleným guardianům a ukázat Norushenovy, že jsme hodni pokračovat, nicméně zanedlouho jistě padne i Sha of Pride a hurá na Orgrimmar. Garrosh už se třese ;)

Ikona

Garrosh - die !!!!

Lei Shen - The Thunder King - byl poražen. Jeho silnější HC já sice odolalo (a Ra-den také), but ale who cares - nový patch je tady !!!

Garrosh nám konečně naplno ukázal svou "temnější" stránku. Jeho vláda však nebude dlouhá... I přesto že TDI je guilda silná a všichni jsme hrdě bojovali proti Thunder kingovi, naše řady prořídli, a proto otevíráme nábor pro další a budoucí bojovníky, kteří se k nám připojí na cestě k vyvraždění ... půlky hordy (why not).

Do našich řad přijmeme Mága a jiné dpsko s heal offspecem.
Nechť Garrosh pocítí svůj strach...

Ikona

Čo sa deje

Tak po dlhej dobe vám opäť prinášame update čo sa dialo deje a bude diať v rámci TDI :). Posledný krát sme tu písali po úspešnom doprogresovaní Mogushan Vaults na heroic, odvtedy sme sa ako guilda potácali s problémami okolo tankov a healerov(hnusní šamani !). Tieto problémy sa nám po dlhých peripetiách podarilo konečne prekonať, našli sme schopných ľudí na potrebné miesta a náš progres sa zázračným spôsobom začal posúvať vyššie a vyššie. Aktuálne sme sa dopracovali na veľmi príjemných 10/13 HC, keď v rýchlom slede nasledovali po sebe úspešné killy velmi nepríjemných councilov, či naspeedovanych ninja korytnačiek až po posledné killy trošku chaotickej Megaery a Duruma ktorého sme asi troška preceňovali. Teraz nás čaká Dark Animus ktorého na webe Ira Dei titulujú ako Největší ko*ot, tak sme zvedaví čo je natom pravdy :). Držte nám palce v ďalšom progrese, hádam ďalší update príde o niečo skôr ako ten posledný.

Ikona

Mogu'shan vaults HC down

Dnes se nám podařilo po delším progressu konečně dobít celý Mogu'shan HC. Čekají na nás tedy už pouze brouci z HoF a Sha z Terrace of Endless Springs.Dnes jsme také sundali toho největšího z brouků - Garalona HC. Debuff nakonec nebyl taková překážka, jak se na začátku čekalo a tak teď možná spolu s Jan-xi a Qin-xi putuje v Azerothském pekle.

Ikona

Wind Lord Mel'jarak HC kill

Dneska jsme po několika pullech pohřbili další kobilku z HOF. Podobně jako Elegon je na HC možná ještě jednodušší než na normal. Ačkoliv má přes půl miliardy HPček, s 600% buffem to není moc problém. A protože jsou vánoce, tak si dáme pauzu a potom pohřbíme celý zbytek pandárie ;-).Ikona

Mogu'shan and Heart of Fear HC kills

Tak jsme zase trochu pokročili v našem progressu a sundali jsme prvního (druhého) bosse v Heart of Fear. Ačkoliv jsme měli hodně failů na sbíhání a hlavně na druhou fázi, nakonec se povedl zabít (achiev až z druhého killu). Proto jsme vyrazili na spirit kingy, kteří už nevypadali tak nebezpečně jako na začátku contentu. Nicméně za celý večer se nám je nepovedlo zabít. Dneska jsme na ně skočili znovu a ... padli na první pull. Vesele jsme tedy dobili všechno co zbylo a na úterý máme připravené Will of Emperor, které se pokusíme ještě tento reset zakopat do země a ukončit tím celý HC Mogu'shan.Ikona

Další HC v Mogu'shanu

Jelikož má dneska náš drahocený leader Sovator narozeniny, rozhodli jsme se jako dárek zabít další dva bosse v Mogu'shanu na HC. A tak se i stalo. Gara'jal šel na 15. pull a Elegon na 8. pull. Tím jsme se posunuli do první desítky na našem realmu.Ikona

Terrace of Endless Spring Cleared

Je to tady. Dneska jsme vyčistili celý content tohoto patche. Terrasa byla nečekaně jednoduchá. Tentokrát jsme už dali protectory na elite (3. pull), tsulonga po menších úpravách od minula (celekm 7. pull), i vodního elementála Lei-Shi ho (3. pull). Někteří se trochu báli 15ti minutového fightu se Sha of Fear, nicméně i ten šel na 12. pull k zemi.
Ještě tento týden se chystáme zabít nějaké HC v Mogu'shan tak uvidíme.....


Ikona

Heart of Fear Cleared

Včera se nám konečně podařilo vyčistit celý Heart of Fear. Amber shapera jsme druhý reset dali na druhý pull, nicméně Empresska nám dala pořádně zabrat. Po progressu v neděli, kdy se nám asi jen třikrát povedlo dostat do třetí fáze, jsme byli celkem sklamáni sami sebou. Navíc nám v úterý nepřišel důležitý healer, a tak jsme museli běžet místo Fearu znovu Mogu'shan, který jsme chtěli úplně vynechat. Healer ale nakonec dorazil, a tak jsme mohli vyrazit proti Empressce. Na třetí pull byla dole. Spravili jsme si trochu náladu, a rychle vyrazili do nově otevřeného Terrace of endless springs.První uber-murločí bossy jsme si trochu ozkoušeli a na třetí pull zabili. Draka Tsulonga, který přiletěl na jejich místo jsme už zabít nestihli. Nicméně příští týden vyrážíme asi hned do Terrace a snad se nám povede zabít co nejvíc....

Ikona

První týden Heart of Fear

Vyšel nový raid a nám se bohužel nedařilo uplně podle našich plánů. Bohužel nám jeden člen na chvíli odjel (říkal, že je za dvě hoďky zpět) a ani dva dny potom s námi nešel. Naštěstí jsme z guildy vzali nějaký ten záskok a v trochu upravené sestavě jsme vyrazili do raidu.
První i druhý boss jsou celkem jednoduší, povedli se nám sundat "celkem" rychle (nebylo to nejlepší). Poté jsme se vydali na Garalona. Po několika pullech jsme se shodli na tom, že musí být za chvíli dole. Bohužel se nám ho povedlo zabít až po cca 6ti hodinách na 42 pull (něco v neděli a zbytek v úterý).
Ačkoliv nebyl nás výkon optimální (dohnali naś i guildy, které jsou daleko za námi v HC Mogu'shanu), něco jsme zabili a příští týden se snad pořádně pohnem.

Ikona

Challenge mode Scarlet Halls

Dnes se nám povedlo získat první zlatý challenge a to ze Scarlet Halls. Po včerejším progressu jsme se dostali na stříbrných 13:43, dneska se nám povedlo dostat až na zlatých 12:46. Tím jsme se zařadili na průběžné druhé místo a na první groupu Black Division nám chybí 16 sekund. Brzy padnou další...
Tabulku challenge modu najdete zde.

Ikona

Mogu'shan Vaults First HCs

Měsíc je pryč a naše guilda zase v progressu pokročila. Povedlo se nám zabít první dva bosse na HC. (obrázky bohužel nemáme, protože na ně pořád zapomínáme.) Momentálně nabíráme gear a chystáme se na další Hcčka a na nový raid Heart of Fear, který nám přichází už za týden.Update: Video z killu Fenga

Ikona

Mogu'shan Vaults normal down

Uběhly dva týdny od otevření prvního raidu a nám se podařilo po trochu delším progressu vyčistit celý první raid. Příští týden se už podíváme na první HCčka a také (snad) rekillneme to, co už padlo do dnes. Uvidíme, jaké překážky nám do cesty postaví další raidy, které se otevýrají za dva týdny.

Mogu'shan Vaults je pěkný první raid a někteří bossové jsou opravdu zabávný. Např. Elegon - sice jsme na něm trochu wipovali, ale fight je to opravdu dobrý. Akorád poslední boss je pořád stejný. Uvidíme jak v HC.....


Ikona

First raiding

Hned první týden jsme začali raidovat a výsledky nejsou uplně špatné. Sice se nám nepovedlo vyčistit celý raid, ale první čtyři máme dole. Elegon bohužel umřít nechtěl (nebyli ti správní lidé). Věříme ale, že tento týden už se nám s lepším gearem z prvních bossů a lfr zabít povede a potom už nám nebude nic stát v cestě za last bossem.
Ikona

TDI and Pandaria

Nedávno nám vyšl nový datadisk a guilda se rychle připravuje na první raidy. Narozdíl od Cataclysmu chceme začít raidovat hned jak to bude možné. Uvidíme, co všechno se nám podaří zabít.Starší "novinky" (Pre Mists of Pandaria)
Last topics

.: Raid performance
[Ankor, 11/03/2015 23:00:30]

Last posts

.: Raid performance
[Ankor, 11/03/2015 23:00:30]

Ranking

Realm Rank:
EU Rank:
World Rank:

This site is created for The Death Itself by Altar and ßluray.
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S.
and/or other countries.